بنر های تبلیغاتی

ساعت کشور ها


19:18


نظر سنجی سایت

  • کدام تبلیغات به نظر شما بهتر است؟

طراحی سایت مشهد

بازی های آنلاین

رستورانها . کافی شاپ منتخب

تبلیغات ویژه اصناف

شرکت رسانه هنر

مشخصات عمومی

شرکت رسانه هنر
شرکت رسانه هنر به عنوان بنیانگذار صنعت تبلیغات محیطی در استان خراسان با همکاری و بکارگیری گروهی از متخصصین و طراحان زبده نزدیک به دو دهه فعالیت مستمر داشته است.
شرکت رسانه هنر یکی از بزرگترین شرکت های تبلیغاتی ایران است که با توسعه خدمات خود پیشرفت قابل توجهی در این عرصه داشته است. در طی دوره ای کوتاه، شرکت رسانه هنر تبدیل به یکی از قطبهای موفق در بازار تبلیغات ایران شده است. گسترة خدمات این شرکت به شهرهای بزرگ ایران چون تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، کرمان و شیراز نیز کشیده شده است.
شرکت رسانه هنر در سال ۱۳۷۲ در شهر مقدس مشهد توسط یکی از علاقه مندان و شیفتگان عرصه هنر به عنوان اولین شرکت تبلیغاتی در زمینه تلبلیغات محیطی شروع به فعالیت نمود.به رونق اقتصادی محصولات داخلی گردید.
این شرکت در راستای توسعه فعالیت خود و برای اولین بار تبلیغات محیطی در فرودگاه بین المللی مشهد را بنیانگذاری کرد.

پس از آن دامنه فعالیت خود را در سطح ملی و در فرودگاه بین المللی مهرآباد، فرودگاه تبریز، فرودگاه اصفهان و کرمان و نیز سطح شهر اصفهان و شیراز گسترش داد.
شرکت رسانه هنر پس از به انجام رساندن پروژه های مختلف تبلیغاتی در سطح ملی و همکاری باشرکتهای متعدد بزرگ بین المللی و داخلی در سال ۱۳۸۴ از میان تمامی شرکت های تبلیغاتی کشور با ۴۰۰۰ مترمربع فضای تبلیغات محیطی به عنوان تنها برگزیده این صنعت در اولین جشنواره قهرمانان صنعت و اقتصاد کشور و کارآفرین نمونه انتخاب گردید.

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران نیز به دلیل تجلیل از برگزیدگان این جشنواره اقدام به چاپ تمبر یادبود تصویر مدیرعامل شرکت نمود.
در سال ۱۳۸۵ در اولین همایش کارآفرینان برتر استان که در محل سالن همایشهای صدا و سیمای مرکز خراسان برگزار گردید شرکت رسانه هنر برای دومین سال متوالی به عنوان شرکت کارآفرین نمونه در صنعت تبلیغات برگزیده شد وامروز دارای سه دفتر کاری در تهران (۲۰۰ متر)، مشهد (۲۰۰ متر) و دفتر امارات (۲۰۰ متر) با ۶۰ پرسنل و کارشناس می باشیم.
در سال جاری (۱۳۹۰) نیز ، شرکت رسانه هنر ، در راستای گسترش فعالیت های خود اقدام به راه اندازی کارگروه های گسترده هنری و حرفه ای نموده است که از این پس نیز می تواند تمامی نیاز های شما تولیدکنندگان و صنعت گران گرامی را در به صورت متمرکز پاسخگو باشد

اطلاعات آگهی

نــام و نام خانوادگی: شرکت رسانه هنر
آدرس وب: http://rasanehonar.com
تلفن: ۰۵۱۱۸۴۳۶۸۷۸ – ۰۵۱۱۸۴۳۶۸۷۷ – ۰۵۱۱۸۴۲۵۳۴۲
نمابر: ۰۵۱۱۸۴۳۶۸۷۸ – ۰۵۱۱۸۴۳۶۸۷۷ – ۰۵۱۱۸۴۲۵۳۴۲
موقعیت مکانی: مشهد
آدرس: احمد آباد – خیابان رضا – رضا ۲۵ – پلاک ۵۲
تاریخ ثبت آگهی: پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۱
تاریخ انقضای آگهی: چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱

تصاویر آگهی

فرم تماس با آگهی دهنده

* نام و نام خانوادگی:  
* آدرس پست الکترونیکی:  
* پیام:  
کد امنیتی
 

تبلیغ از برندهای معروف